Як відсвяткувати День знань, щоб він запам’ятався на все життя? Наші діти та педагоги знають чудовий спосіб. Майстер-клас з розпису яскравих, барвистих пряників організували для вихованців Центру у стаціонарному відділенні змішаного типу цілодобового перебування (с. Рибці). Діти розмальовували солодким айсінгом смаколики-олівці, адже вони – невід’ємний атрибут школяра. Кожний смаколик вийшов унікальним, адже у ньому-душа кожного маленького творця.
![](https://kid.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/09/370379098_299716069329458_6744701880516486821_n-768x1024.jpg)