Вітаємо Кочубєй Мілану- талановиту вихованицю Центру, яка стала лауреатом чемпіонату і зайняла 1 МІСЦЕ у дистанційному Міжнародному чемпіонаті мистецтв «Гаряче літо без кордонів».Мілана представила на суд журі сучасну українську пісню, яка змусила затамувати подих всіх слухачів.Вітаємо нашу вихованицю та керівника музичного МАРІЮ Яресько з цією яскравою перемогою, і бажаємо подальших творчих досягнень.
![](https://kid.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/09/370314555_296635649637500_4114170862392905692_n.jpg)