“Веселковий Розмай”

Сумський обласний фестиваль дитячої творчості вихованців Сумського обласного центру комплексної  реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю «Веселковий Розмай»

   29 травня 2018 року в тринадцяте свої двері гостинно відкрив театр юного глядача зустрічаючи учасників звітного Сумського обласного фестивалю дитячої творчості вихованців Сумського обласного центру комплексної  реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю «Веселковий Розмай»

Звітний Сумський обласний фестиваль дитячої творчості вихованців Сумського обласного центру комплексної  реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю «Веселковий Розмай» започатковано Комунальною установою Сумської обласної ради – Сумським обласним центром комплексної  реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю . Він об’єднав красу, результати багаторічної праці, діяльності дітей з інвалідністю Центру, їх батьків та творчого педагогічного та медичного колективу установи.

            Відповідний фестиваль це сегмент двох фестивалів – Сумського обласного інтеграційного театрального фестивалю людей з функціональними обмеженнями «Веселка» та Сумського обласного фестивалю  дитячої творчості «Розмай», які Центром щороку проводились більше дванадцяти  років. Традиційно у рамках Фестивалю відбуваются: конкурс вокалістів та конкурс танцювальних колективів, багато інших яскравих номерів, серед яких моно-спектакль, шоу художників, малюнки за допомогою пісочної анімації, гуморески, театральні вистав дітей з інвалідністю Сумської області.

У фестивалі взяли участь 12 колективів.

Мета Фестивалю — не лише привернути увагу суспільства до потреб людей з обмеженими можливостями, а й надати їм можливість розкрити свій талант, творчий потенціал.

Проведення фестивалю стало можливим завдяки тісній співпраці з благодійними та громадськими організаціями, а також, підтримці Сумської обласної державної адміністрації, Сумської обласної ради, Департаменту соціального захисту населення.

Творчу майстерність  оцінювала  консультативна рада:

– Деркач Василь Миколайович – Заслужений працівник культури України, керівник народного Червоносільського хору – голова консультативної ради.

-Лянной Юрій Олегович – ректор СумДПУ імені А.С.Макаренка, кандидат педагогічних наук, професор.

– Демиденко Сергій Миколайович – актор вищої категорії Сумського обласного театру для дітей та юнацтва.

– Цибульська Наталія Олексіївна – начальник відділу культури і туризму Сумської міської ради.

– Марченко Тетяна Іванівна – начальник відділу соціальних послуг та соціального захисту інвалідів Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної держадміністрації.

– Сущенко Олена Миколаївна – директор Сумського обласного центру комплексної  реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю .

– Скворча Наталія Володимирівна – завідувач Сумської міської психолого-медико-педагогічної комісії управління освіти і науки Сумської міської ради.

– Сітало Жанна Петрівна – директор обласної комунальної установи Сумської обласної ради «Соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».

– Кармазіна Наталія Василівна – Сумський фотохудожник.

 

Усі колективи отримали дипломи учасника фестивалю.

За підсумками роботи журі учасники відзначені дипломами за номінаціями:

Диплом “Лауреата І премії” за яскраве, пластичне виконання танцю отримали сестри Анісімови Валерія та Варвара;

Диплом “Лауреата ІІ премії” – неперевершений дикламувач прози Кравченко Віталій;

Диплом ” Лауреата ІІІ премії” отримав Золотий голос Фестивалю Шокота Павло.

За всебічно розвинутий талант який має Авраменко Ксенія, свою неповторність, дівчина отримала ГРАН-ПРІ Фестивалю.

Кожного року фестиваль набуває масштабності, стає більш яскравішим, оскільки на сцену виходять все нові і нові зірочки, які дивують нас своїми шедеврами.