Кіношкола «KIDS MOVIE SCHOOL»

«…Ми хочемо знімати хороше кіно, адже кіно, зроблене з душею, думкою і знанням професії, обов’язково знайде свого глядача.»

Кіношкола «KIDS MOVIE SCHOOL» – унікальна творча майстерня для талантів різного віку, яка запалює справжні зірки кіно, театру та телебачення, являється надійним путівником для кожного вихованця Центру в світ мистецтва перевтілення. 
Викладачі кіношколи – досвідчені і відомі артисти, режисери, сценаристи, оператори, фотографи. Їх творче життя зараз в самому розпалі, вони знають всі сучасні тенденції своєї професії, а значить – зможуть поділитися своїм досвідом і знаннями з вихованцями Центру. 
03 червня 2019 року в Сумському обласному центрі комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю розпочато роботу над створенням вільного кіно – вільного від кліше і стереотипів, від рамок, які поділяють кінематограф на комерційний і артхаусний, глядацький і елітарний, мейнстрімовий і фестивальний. Діти мають можливість стати частиною кінематографістів нового покоління: вільних, сучасних, професійних, в яких гармонійно поєднується технологічність сучасного кіновиробництва і свіжість художньої думки, яким дадуть ожити за результатами роботи.