ТІСНА СПІВПРАЦЯ З ДЕРЖАВНИМ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИМ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну»

ТІСНА СПІВПРАЦЯ З ДЕРЖАВНИМ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИМ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну».
В сучасному часі часто експериментують з волоссям і намагаються не відставати від моди. Тому зачіски та стрижки стали особливо актуальними, адже за допомогою них можна виділитися і підкреслити свою індивідуальність. 
В рамках Міжнародного дня захисту дітей 28.05.2019 вихованці Центру та їх законні представники мали можливість отримати професійну консультацію від майбутніх майстрів перукарської справи, правильно підібрати стиль зачіски, який підходить їм та навчитися всіх тонкощів роботи Перукаря – модельєра. Це одна із професій, яку опановують студенти у Державному професійно-технічному навчальному закладі “Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну”.
Під керівництвом майстрів виробництва: Ульянченко Ірина Віталіївни, Місько Ангеліни Володимирівна та Семенової Ніколети Валеріївни студенти училища задовольнили усі побажання вихованці Центру та їх законних представників надавши професійні послуги.
Ми щиро вдячні за неймовірні перетворення та можливість поринути в атмосферу краси!