ХУДОЖНИК за покликом душі….

З самого народження Марія Головач любила малювати. А навіть коли дивилася мультфільми дівчина створювала різні композиції. Так дитяча забавка переросла у майстерність.

З 2012 року Марія стала активним учасником Всеукраїнських конкурсів за результатами  яких отримувала призові місця (перше місце у конкурсі «Віжинська палітра»; переможець конкурсу «Символ року» та отримала диплом за кращу роботу у Всеукраїнському проекті – «Просто небилиці»; перше місце «Віжинська палітра»; третє місце у Всеукраїнському конкурсі декоративно-прикладного мистецтва та була нагороджена Дипломом за кращу роботу у Всеукраїнському етнокультурному проекті – VІ Всеукраїнському фестивалі писанок; друге місце за темою «Ремесло мого рідного краю» у – І Всеукраїнському конкурсі декоративно-прикладного мистецтва «Барви Сумщини»).

 2018 рік для Марії не став винятком.  Відправивши свої роботи  на участь у конкурсі, дівчина посіла третє місце у Всеукраїнській конкурсі-виставці художніх творів «МИСТЕЦТВО», ініціатором якого став  вчитель з ОТМ Сумського обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Шевченко Олена Миколаївна.

У майбутньому дівчина мріє вступити  в академію мистецтва та отримати професію художника. Своїми картинами юна художниця дарує чудовий настрій оточуючим, наповнюючи світ яскравими фарбами, роблячи життя прекрасним.  Марія переконана, що художник це людина яка говорить без слів, пише без букв, посміхається за допомогою фарб.       

Лише ті хто працює і вперто йде до своєї мети отримують бажане, а ти саме така людина!

 Успіхів тобі Маріє і здійснення мрій!