До відома сімей, які виховують “особливих” дітей

 

14.11.2017 0 16.00 у приміщенні  музичної  зали КУ Сумської обласної ради – Сумського  обласного  центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів за адресою: м.Суми, пр.М.Лушпи,16 за участі дитячого невролога, аспіранта  кафедри педіатрії Сумського державного університету, остеопата, рефлексотерапевта, практикуючого спеціаліста по методу «Anat  Baniel» –   Шарової Олександри Володимирівни, проводиться семінар «Реабілітація як засіб профілактики  респіраторних ускладнень у дітей з моторними порушеннями (ДЦП,парезами, паралічами)».

Головна зброя методу Анат Банієль  – це руки, які спілкуються з підсвідомістю через спеціальні рухи, формуючі нові нейронні зв’язки та моделі. Результат –  це поступове, але постійно зростаюче поліпшення рухових і когнітивних здібностей, зменшення спастики і труднощів в дрібній моториці особливих дітей.

Довідки за телефоном: 066-424-13-67

Також на  Вас чекає презентація та інформаційно – роз`яснувальна робота  «Сучасної ортопедичної майстерні» за темою  «Технологія виготовлення та переваги індивідуальних устілок САД/САМ»

Довідки за телефоном: 095-902-76-03Оголошення конверт